Kampanyalar Rezervasyon

Yoga

Adrasan – Antalya da Likya yolunda 1999’da açtığımız aile işletmesi küçük otelimizde 2004 ten bu yana yoga eğitmenlerinin ve yürüyüş gruplarının inziva - etkinlik programlarına ev sahipliği yapıyoruz. Toplam 23 odamız, kapalı salonumuz, doğa içerisinde sessiz bahçemiz; trafiğe kapalı etrafı yeşillikler içinde izole bir alanda bulunmakta ve azami 45-50 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.

Yerli ve yabancı gruplar için hafta sonu veya daha uzun süreli yoga retreat-yoga workshop- yoga kampları - yoga eğitmen eğitimi TT – inziva – aile dizilimi - trekking çalışmalarına ev sahipliği yapıyoruz. 2 kapalı yoga salonumuzu çalışmalarınızda kullanıbilirsiniz. Dışarda çalışma yapmak isterseniz bahçede platform yok ama çim bahçemizde yüksek palmiye ve hurma ağaçları altında güneşte kalmadan düz bir zeminde ya da havuz terasında mat ile rahatlıkla çalışma yapabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde kapalı alanların yasaklanması ve insanların açık havada çalışma yapma arzusuyla bahçede çok fazla çalışmaya şahit olduk. Hatta diyebilirim ki pandemi sonrası dönemlerde bile hava şartları uygun olduğu sürece bahçede çalışma yapmak daha çok tercih ediliyor. Çalışma salonlarımızda meditasyon için ihtiyacınız olan malzemeleri, ses görüntü ve havalandırma sistemleri ile tüm çalışmalarınızı kendi stüdyonuzdaki gibi yapabilirsiniz.

Büyük olan salon 55m2 burada azami 25 kişi yoga dersi için yakın düzen matlar ile ders yapabiliyor. İkinci salonumuz da 12-14 kişi alabilir. Büyük gruplarda ya da 2 eğitmeni olan gruplarda ayrı ayrı çalışma imkânları oluyor böylelikle. Eğer 35 40 kişilik grubunuzla daha büyük tek bir alanda çalışma yapmak isterseniz iletişime geçmenizi öneririz; onun için de alternatif sunabiliyoruz…

Yemek seçenekleri olarak grupların özel diyetlerine uyum sağlamak için elimizden geldiğince sizinle iletişim halinde oluyoruz vegan, vejeteryan, glutensiz, şekersiz gibi özel diyetleriniz olması durumunda da menülerinizi hazırlayabiliyoruz. Açık büfemizi hazırlarken özellikle istediğiniz sağlıklı, çalışmalar öncesinde mideyi yormayan ve nefes tekniklerinizi zorlamayacak içerikte menüler hazırlamaya gayret ediyoruz. Uzun yıllardır yerli ve yabancı meditasyon, yürüyüş, yoga gruplara ile çalıştığımız için gerek sabah gerek akşam menülerimizi hazırlarken ihtiyaçlarınızı dikkate alıyoruz.

Gruplar için özellikle HB (kahvaltı+akşam yemeği ) ancak nadiren de FB(kahvaltı+öğlen yemeği+akşam yemeği ) şeklinde oluyor konaklamalarımız; isteyen olursa gün içeresinde restorandan yiyecek siparişi de verebiliyor katılımcılar. Ev yemeğinden vegan seçeneğe kadar siparişler vermeleri mümkün.