Kampanyalar Rezervasyon

Blog

< Bloglara Geri Dön

Adrasanda Romantik Bir Tatil

Adrasan 'da Romantik Bir Tatil

 

Özel bir kutlama günü ya da romantik bir kaçamak planın varsa Adrasan senin için çok keyifli ve unutulmaz anılar biriktirebileceğin bir tatil cenneti olabilir...

 Yıllar önce çift olarak gelen konukların seneler içerisinde bir sonraki ziyaretinde evlenmiş olduklarını görmekten mutluluk duyduk;  tabii hikaye burada bitmedi aradan birkaç sene geçip çocukla beraber geldiklerinde daha da  unutulmaz oldular :) Hatta bir tık üzerinde ikinci çocukla beraber gelen  ailelerimiz da olmadı değil :)

Romantik tatil anılarında bir başka unutamadığım hikaye nişanlısına tatildeyken çiçek göndermek isteyen bir beyefendi Resepsiyonu arayarak bizlerden çiçek sipariş etmemizi rica etti Ancak o yıllarda(şimdilerde de geçerli) Kargo ve çiçek servisi Adrasan'a ulaşmıyordu. Kendisine çiçekçinin buraya sipariş getiremeyeceğini söylememe rağmen ısrarla ayarlayacağını söyleyerek çiçeğini nişanlısına ulaştırmamızı rica etti. Aradan 10 dakika geçtikten sonra tekrar telefonla bize ulaşarak çiçekçinin Adrasan'a servis yapamadığını bunun yerine bizden çiçek hazırlayıp hazırlayamayacağımızı sordu :) telefonda tebessüm ederek ricasını kabul ettim ve bahçemizden güzel bir buket hazırlayarak isteğini yerine getirdim. Aradan yıllar geçmesine rağmen pek değişen bir şey olmadı Zannederim hala buraya çiçek servisi yapılamamakta. Ancak böyle talepler geldiğinde bahçemizdeki onlarca çiçekten faydalanmak hiç de zor olmuyor.

Bazen çiftler romantik bir kutlama için son dakika pasta isterler. Eskiden Adrasan'ın daha bakir olduğu zamanlarda pastane olmadı için son dakika ricalarını yerine getirmek yine bize düşerdi. Bazen küçük bir pasta yapmak için yeterli vakit olurken bazen de çok kısa bir süre kala bu rica söylendiği için elimizdeki imkanlarla  alacak kadar samimi bir hazırlığı sunardık.

Aslında bu hikayelerin ortak özelliği imkansızlıklar içinde gayret edilmiş her zamankinden farklı bir sürpriz çok daha akılda kalıcı ve karşı tarafa geçen bir hikaye oluşturuyor olması. Anlattıklarım genellikle 15-20 sene önceki yaşanmışlıklardan akılda kalanlar ancak bugün bile hala benzer hikayeleri yaşıyoruz.

Daha hazırlıklı ve daha romantik sürprizler ve tatiller için elbette Adrasanda bulabileceğiniz çokça seçenek var. Yazımızda anlatmak istediğimiz eski dönemlerde romantik sürprizlerin çok daha anı yaşamak şeklinde  olmasıydı. Bugün romantik bir yemek için uğrayabileceğiniz restoranlar ya da güzel bir teknede mehtap turunda bir yemek seçenekler arasında sayılabilir. Belki de sevgilinizle birlikte muhteşem Likya Yolu üzerindeki yüksek rakımlarda harika bir Akdeniz manzarasında güzel bir piknik yapmak unutulmaz bir anı oluşturabilir. Macera sevenler için romantizm şekil değiştirebilir onları da unutmayalım Belki de size göre maceralı ve ekstrem bir paraşütlü atlayış anılarınızdaki yerine alabilir. Sakin bir romantizm tatili isteyenlerdenseniz belki arka bahçemizde sevgilinizle baş başa ateş başında geçireceğiniz tatlı akşam yemekleri sizi daha mutlu edebilir. Güzel bir öğle yemeği için Adrasan 'da dere üzerinde kurulu masalarda ördekler eşliğinde biraz salaş biraz retro bir hava da size iyi gelebilir.

 

Daha birçok yaratıcılık içeren ya da doğal akışında seçenekler bulmak Adrasanda çok kolay. Eğer biraz doğa arayışı ile romantizmi birleştirmek istiyorsanız Adrasan çok doğru bir tercih olabilir. Kuş sesleri içerisinde kendi evinizde gibi hissedebileceğiniz sakin ve huzurlu bahçemizde çokça anı biriktirebilirsiniz.

Romantik tatiller sizinle olsun ...