Kampanyalar Rezervasyon

Blog

< Bloglara Geri Dön

Arkadaşlarla Kaçamak Tatili

Arkadaşlarla Kaçamak Tatili

 

Şöyle kız kıza ya da iki kafadar birkaç günlüğüne gözlerden uzak kafa dinlenmelik birazcık da doğanın içinde kendime gelebileceğim bir yerler olsa ne de güzel olurdu! Aslında çok göz önünde gibi gözükse de Adrasan küçük kaçamaklar için biçilmiş kaftan diyebilirim. Özellikle bahar dönemlerinde okulların açık olduğu tarihlerde çift tatilleri ve kafa dinleme şehirden uzaklaşma planları çok daha revaçta. Biraz tekne gezisi yapıp koylarda güneşlenir ya da Likya yolunda gönlünce yürüyüşler yaparak zihnini sıfırlayabilir ya da sadece bahçede kuş sesleri eşliğinde güneşlenerek enerji depolayabilirsin. 

 

Tüm bu saydıklarım birazcık akışa kendini bırakarak hareket etmene bağlı. Çok fazla plan yapmadan geliş dönüş biletini ayarladıktan sonra gerisi kendiliğinden  gelecektir. Örneğin en çok  eğlenenler yalnız gelip burada bir tatil arkadaşı edinenlerden çıkıyor. 

 

Bizi tanımlayan en önde nitelik 25 yıllık bir aile İşletmesi olmamız. Huzur dolu bahçede kendini adeta bir akrabanın yazlık evine gelmişsin gibi hissedeceğini eminim. Aslında bunun için özellikle bir çaba sarf etmiyoruz Belki dekordan belki yıllar içinde oluşan ortamın enerjisinden Biz her gelen konuk için birer misafir, evimizin ziyaretçisi gibi davranmaya özen gösteriyoruz. İşte bu güvenli ortamda sana düşen sadece ağanın tadını çıkartmak.

 

Akla sadece dinlenme ve sakinlik gelmesin bu bahçede bulabileceğiniz otelin genel özelliği olmasına rağmen çevrede eğlence ve Macera Dolu birçok aktivite bulunmakta. En yakınımızdaki antik kentlere 15-20 dakikada gidebilir, paraşütle atlayabilir, Akarsu üzerinde lezzetli noktalarda molalar verilebilir, tekne gezisi ile turkuaz koylarda keyif yapılabilir. Sen yeter ki Niyet et ve harekete geç!  gerisi burada senin mutluluğun için sana gelecektir...