Kampanyalar Rezervasyon

Blog

< Bloglara Geri Dön

Sağlıklı Beslenme ve Yoga Kampı

SAĞLIKLI BESLENME VE YOGA TERAPİSİYazdan kışa geçerken Adrasan’ın muhteşem doğasında gelin kendimize bir ödül verelim.Hem “hastalanmadan sağlıklı,zinde ve uzun yaşamak için neler yapabiliriz” konuşalım,hem de organlarımıza özel “Bütünsel Yoga Terapileri” yapalım.BONUS olarak da tatlı ve tuzlu suların birbirine karıştığı tertemiz mavi  sularda kulaç atalım,güneşlenelim,Adrasan deresinin içinde kurulmuş salıncaklarda sallanalım,hamaklarda uzanalım.Kısaca  yepyeni bilgiler eşliğinde yoga terapimizi yapalım, dinlenelim, gençleşelim… Kışa da kendimizi hazırlayalım.

Kampımızda neler yapacağız derseniz;

  • Sağlıklı,genç ve zinde kalarak uzun yaşamak mümkün mü ?
  • Beslenmede doğru bildiğimiz yanlışlar
  • Mikroplarımızın sağlığımız üzerine etkileri
  • Yemekleri besin değerlerini kaybetmeden nasıl pişirmeliyiz?
  • 3 beyazı kullanmadan sağlıklı yemek tarifleri
  • Hayatımızın içindeki toksik maddeler nelerdir?
  • Bütünsel şifa yogası ile bağışıklık ,kalp,sinir sistemi ,göz sağlığı….için çalışmalar
  • Stres yönetimi ve duygusal denge

konularında konuşup, mutfağımızda sağlıklı tarifler hazırlayacağız. Sabah akşam yapacağımız yoga ve meditasyon çalışmalarıyla beden,zihin ve ruhumuzu besleyeceğiz. Beden, zihin ve ruh bir bütündür. Birinin beslenmesi eksik kalırsa hastalıklar kapımızı çalmaya başlar. Eğer kıştan önce kendinize bir ödül vermek,stresten arınmak,yenilenmek isterseniz sizi kampımıza bekliyoruz...

Bu sene 9-13 ekim 2024 arasında olacak etkinlikte Uman Hekimimiz in sağlıklı beslenme bilgilerini vereceği bilgi deposu ve yüz yüze soru cevaplar haricinde sabah ve akşamları Yoga eğitmenimizin her seviyeden katılımcıya uygun yoga dersleri ve meditasyon programlarıyla 4 günlük harika bir kamp bizleri bekliyor. Bu yıl dördüncüsü olacak kampımızın tatil etkinliği için eklediği günlük tekne gezileri ve doğa yürüyüşleri ile harika bir yenilenme tatili olacak. 

Adrasan'ın en öne çıkan yanı doğa ve sakinliği sunmasıyla kamp boyunca aldığımız bilgiler örtüşerek 4 gece/5 gün boyunca harika bir detoks etkisi hem ruhumuza hem bedenimize çok iyi gelecek.