Yoga & Meditasyon

Papirus Hotel
Adrasanda yoga etkinliklerine ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde katılabilirsiniz. Yaz günlerinde hava şartlarından ve kalabalıktan ötürü yoga ekiplerinin aradığı rahatlık sağlanamayabiliyor. Bahar aylarının sakin ortamı ve çekiciliği sayesinde sadece kapalı salonda ve bahçede yoga yapmakla kalmıyor aynı zamanda Likya yolu yürüyüşleri ile birlikte doğayı hissetme şansınız da oluyor.
55m2 lik kapalı salonumuzda ses, görüntü, ısıtma, soğutma sistemleri mevcuttur. Yoga matları ve blokları ile salonumuzda yoga çalışmalarınız için gerekli ekipmanlar sağlanmaktadır. Otelde kalan diğer konuklar ile bağlantısı kesilmiş bir ortamda meditasyon çalışmalarımızı rahatlıkla yapabilirsiniz. 16-18 kişi için ideal olan salonumuzun haricinde daha kalabalık gruplar için ön bahçemizdeki 85m2 lik kapalı alanını 30-35 kişi için de kullanabiliyoruz.
Kapalı salonlarda yoga yapmak yerine ön bahçemizde palmiye ağaçlarının altında kuş sesleri ile derslerinize renk katabilir; güneşin doğuşunu sahilde karşılayabilir; Likya yolunda Toros Dağlarından Adrasana karşı çam kokusunu içinize çekerek de yoga derslerinizi tamamlayabilirsiniz.
Yoga gruplarının Adrasanı seçmesindeki en önemli neden şehirlerde kaybettiğimiz doğal sesleri, yeşili ve maviyi burada yaşama şansınız.
İhtiyacınız olan yeme-içme alışkanlıkları ve diğer rehberlik, eğitmen hizmetleri hakkında 2005 yılından bu yana edindiğimiz yerli yabancı grup tecrübelerimiz sayesinde size istediğiniz yoga tatilini sunmaya çalışıyoruz.