Papirus

   Papirus Hotel; Nazife - Yücel Konuralp'in emeklilik planı olarak düşünülmüş küçük bir aile işletmesi diyebiliriz. İstanbulun gürültüsünden kaçıp şirin bir güney kasabasında vakit geçirmek fikriyle 1999 yılında hayata geçirilen bir hikayeye sahip. Papirus ; otuz yıl kadar matbaa sektörüyle uğraşan Yücel Konuralp'in mesleki geçmişine şükran belirtisi olarak aile tarafından ortaklaşa konmuş bir isim.

   Dokuz oda ile hizmet vermeye başlayan otel ailece herkesin elinin değdiği; bahçe bakımından yemeklerine; tadilatından servisine kadar tamamen aile içinde herşeyin hallediliği bir işletme iken yıllar içerisinde misafirlerin beğenileri ve katkılarıyla birazcık daha büyüyerek yirmiüç odalı bugünkü halini almıştır.

   İlk sezondan buyana elimizden geldiğince otelimizi daha konforlu, daha donanımlı bir hale getirmeye çalışırken siz değerli ziyaretçilerimizi misafirimiz gibi ağırlamaya ; sizlere yazlık evinizde hissini vererek rahat ettirmeye gayret gösterdik. Öneri şikayet ve yorumlarınızı yorumlar sayfamızda paylaşabilir, yeni gelecek misafirlerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.